Kategorie
 
Adamovo mlčení + Základy naší víry + Ozvěny Izajášova volání

Adamovo mlčení + Základy naší víry + Ozvěny Izajášova volání

Larry Crabb, J. Beneš, U. Ekman
Cena: 779 Kč 579 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Larry Crabb, J. Beneš, U. Ekman
ISBN: 80-85495-77-5
Vydavatel: Návrat domů
Model: KMA-0502-Z-sada
 

Výhodný balíček 3 knih s kvalitním obsahem.

Adamovo mlčení
Muži vyhovují situace, v nichž přesně ví, co má dělat. Jakmile se věci začínají komplikovat, ztrácí orientaci a má sklon z celé situace vycouvat. Od této chvíle přicházejí problémy. Výsledky vidíme kolem sebe: neovládaná sexuální vášeň, pasivní manželé a otcové, zlostní muži, kteří chtějí všechny ovládat. Na počátku toho všeho stojí Adam, který mlčel, když měl mluvit.
Rok vydání: 1998, Návrat Formát: 135x205 mm, vazba měkká, 176 stran

Ozvěny Izajášova volání
Slova Izajášova proroctví pro každodenní zamyšlení V publikaci Ozvěny Izajášova volání předkládá Jiří Beneš specifický způsob interpretace a homiletického využití biblického svědectví pro meditativní soustředění. Sleduje, jak se text Izajášova proroctví, rozdělený literárními kritiky na tři Izajáše, v celé své šíři „přímo nebo nepřímo obtiskl do množství novozákonních výpovědí“. Ozvěny Izajášova volání podávají výklad textů z proroka Izajáše a jejich ozvěn v Novém zákoně v rámci starocírkevní tradice, kterou sdílí také Kralický překlad. Tato tradice vidí v Izajášových textech prorocké předpovědi, jež se vztahují na Mesiáše a mesiášský věk Božího království, jak o nich svědčí Nový zákon. Stručné, jadrné výklady ústící do modlitební meditace vedou čtenáře k zamyšlení nad texty obou zákonů, nad jejich vnitřním a vzájemným sepětím. Práce je dokladem velké píle, pracovního nasazení, biblické erudice a teologické sensibility. (Josef Smolík)
Rok vydání: 2012  (1. vydání) Formát: 138 x 205, vazba měkká, 432 stran

Základy naší víry
Ulf Ekman v této knize cituje vyznání víry, podává zde objektivní a biblický popis každé ze základních doktrín křesťanské víry. Tyto doktríny tvoří základní kameny, pilíře a celou stavbu chrámu, kterým je tělo Kristovo. Boží pravda bude stát na věky a nezáleží na tom, co se proti ní postaví. Základy naší víry jsou přínosem pro každého pastora, vedoucího a věřícího, který touží po pevných biblických základech pro svoji víru.
​Rok vydání: 2009  (1. vydání) Formát: 210 x 146, vazba měkká, 237 stran

Začti se - obchod s knihami © 2024