Kategorie
 
Krevní smlouva + Vezměte, jezte

Krevní smlouva + Vezměte, jezte

Sten Nilsson, Ulf Ekman
Cena: 304 Kč 179 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Sten Nilsson, Ulf Ekman
ISBN: 978-80-85891-96-6, 978-80-85891-95-9
Vydavatel: Slovo života
Model: KSZ-0053
 

Finančně výhodný balíček dvou knih.

Krevní smlouva (169,-)
Krevní smlouva se vine Písmem jako nepřerušená nit. Je poselstvím o Boží lásce a věrnosti k lidstvu v Jeho věčné smlouvě, sepsané Jeho vlastní krví. Bible popisuje Boží snahu zasáhnout ztracené a mrtvé, stejně jako vzkříšení Jeho jediného Syna Ježíše Krista.
 Sten Nilsson nepopisuje jen tvoji smlouvu s Bohem, ale také ukazuje, jak je Bůh, který se zavázal dodržovat svá zaslíbení, věrný svému slovu.
 Tato kniha je charakteristická autorovou bohatou známostí Slova a jeho bohatými zkušenostmi. 
Sten Nilsson je vyhlášeným biblickým učitelem s více než šedesátiletými zkušenostmi jako pastor a misionář.

Vezměte, jezte (135,-) 
​​Vypadá to, že dnes mnoho křesťanů nerozumí tomu, co Večeře Páně je. Její požehnání upadlo do zapomenutí, což vedlo k ochuzení křesťanského života. Mocný prostředek milosti, daný Pánem, se víceméně vytratil. V této knize nás Ulf Ekman vede zpět do doby první církve. Zaměřuje se na to, jak byla ze začátku slavena, a Večeři Páně ukazuje jako prostředek k mocnějšímu duchovnímu životu a k intimnějšímu vztahu s Ježíšem. Vezměte, jezte je pomocí pro ty, kteří mají ohledně Večeře Páně otázky, pro ty, kteří chtějí více pochopit a naučit se používat to, co Bůh dal, tak, aby se jeho milost mohla více rozmáhat v jejich životech. ​ Ve Večeři Páně máme duchovní pramen, který je přístupný všem.

Začti se - obchod s knihami © 2020