Kategorie
 
Bojiště v mysli + Ako zvládať svoje emócie + Ten nejlepší život + Další vítězný den

Bojiště v mysli + Ako zvládať svoje emócie + Ten nejlepší život + Další vítězný den

Joyce Meyer, Joel Osteen, Ulf Ekman
Cena: 999 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Joyce Meyer, Joel Osteen, Ulf Ekman
ISBN: 9788089414161
Vydavatel: Slovo života
Model: sada-4knihy
 

Bojiště v mysli Joyce Meyerová
Stav: antikv., jako nová, málo patrná skvrnka na ořízce
Jestli jsi jeden z milionů těch, kteří trpí úzkostí, pochybností, zmatkem, depresí, hněvem nebo odsuzováním, potom prožíváš útok na tvojí mysl. Vítězstvím nad negativními myšlenkami, které bojují ve tvé mysli, získáváš svobodu a pokoj. Nauč se, jakým způsobem můžeš rozpoznat škodlivé myšlenkové vzory a zastav vliv na tvůj život. V této výborné knize, autorka mnohých bestselerů a známý host konferencí, Joyce Meyer, vás provede svým světem upřímné osobní zkušenosti, sdílí se se svými zkouškami, prohrami a vítězstvími ve svém vlastním manželství, rodině a službě - a odhaluje nám, jaké myšlenky ji trápily na této cestě k vítězství. Poznáte, jakým způsobem Joyce zvítězila v boji ve své mysli a jakým způsobem můžete zvítězit i vy.
Rok vydání: 2010,  Vydavatel: Syloam ​
Formát: měkká vazba, 278 stran

Ako zvládať svoje emócie Joyce Meyerová
Stav: nová
Nedaj sa ovládať pocitmi! 
Denne nám napadne približne 70 000 myšlienok, ktoré v nás vyvolávajú rôzne pocity. Ak vám pocity diktujú, aký budete mať deň, dali si im príliš veľa priestoru. Niet divu, že často mávame dojem, že nás ovládajú. Joyce Meyer sa zaoberá širokým spektrom pocitov, ktoré ako ľudia prežívame. Čitateľovi ponúka návod na to, ako reagovať na prívaly emócií, ktoré môžu do života vniesť úplný zmätok. Dozviete sa aj to, ako si uchovávame spomienky a myšlienky.
Rok vydání: 2012  (1. vydání)  Vydavatel: Slovo života Bratislava ​
Formát: 150 x 210 mm, měkká vazba, 185 stran

Ten nejlepší život Joel Osteen
Stav: nová
Sníš často o spokojenějším životě? Ucházíš se o lepší práci, chceš upevnit své manželství a mít šťastnější domov? Přeješ si mít uspokojivější vztahy se svojí rodinou a přáteli? ​Pravděpodobně chceš dokázat víc a zanechat trvalý odkaz dalším generacím. Pokud jsi stejný jako většina lidí, pravděpodobně máš tyto cíle a sny napsané na seznamu, který je nadepsán slovy „Udělat zítra“. Nemůžeš dosáhnout toho, co je skutečně důležité, protože tvůj den je přecpaný požadavky všedních rutin a prioritami druhých lidí. Jak vejít do plného potenciálu, který Bůh pro tebe má? Odpověď se nachází v procesu změny smýšlení o životě, což ti pomůže uskutečnit to, co je opravdu důležité. V této srozumitelné příručce ti Joel Osteen ukazuje způsob, jak změnit svůj život k lepšímu, což ti pomůže zažít vítězství, radost a uspokojení každý den!
Rok vydání:  2011  (1. vydání)  Slovo života 

Formát: 145 x 215 mm, měkká vazba, 307 stran

Další vítězný den Ulf Ekman
Stav: nová
V této knize autor přináší a osvěcuje každý den jeden verš Písma – od prvního lednového dne až do konce prosince. Čtení této knihy tě povzbudí a pomůže ti žít blíže Bohu. Každé čtení je zakončeno modlitbou. Tato kniha je pomůckou pro každodenní čtení z Bible a velkým povzbuzením k životu s Bohem.
Rok vydání: 2012  (1. vydání)
​Formát: 180 x 153, vazba měkká, 371 stran

Začti se - obchod s knihami © 2024