Kategorie
 
Charakter Pánova pracovníka

Charakter Pánova pracovníka

Watchman Nee
Cena: 149 Kč
Není skladem
Množství:  
Autor: Watchman Nee
ISBN: 0-7363-1902-6
Vydavatel: ...
Model: KMA-FP
 

Jsme formováni, abychom byli užiteční Pánu. Naše užitečnost pro Pána v jeho díle určuje uspořádání našeho charakteru. Za pomoci hojného slitování a milosti našeho Pána je třeba důkladně odstranit přirozené a nežádoucí prvky v naší povaze a budovat, pěstovat a rozvíjet kladné rysy. Užitečné sklony se nedají vybudovat za jeden den, ale máme-li být platnými Pánovými pracovníky, je nicméně nutné je vypěstovat.
V knize Charakter Pánova pracovníka Watchman Nee rozebírá deset příznačných povahových rysů, které jsou zásadně důležité pro užitečnost křesťanského pracovníka. Pánův pracovník musí být dobrým posluchačem, milovat lidi, být ochoten trpět, ovládat své tělo a být pilný, zdrženlivý, stálý a pevný. Watchman Nee probírá také další užitečná témata, například lidskou subjektivitu a vztah k penězům.
​Tyto eseje byly přeloženy do angličtiny již dříve a vydány pod názvem The Normal Christian Worker (Normální křesťanský pracovník). Byl však pořízen nový překlad s názvem The Character of the Lord´s Worker (Charakter Pánova pracovníka), který odpovídá pùvodnímu čínskému titulu.

2002 Proudy, A5, měkká vazba, 158 str

Začti se - obchod s knihami © 2024