Kategorie
 
Zodpovědný křesťan

Zodpovědný křesťan

José R. Silva Delgado
Cena: 99 Kč
Není skladem
Množství:  
Autor: José R. Silva Delgado
Vydavatel: ...
Model: KMA-0340-PL
 

Stav knihy: antikv. drobně opotřebená, signovaná

Staňte se spolehlivými správci
​Před vámi se otevírá studium důležitého předmětu: Jak se můžete stát spolehlivým správcem ve všech aspektech a oblastech života. Tento kurz je rozdělen do tří studijních částí.
První část vás uvede do oblasti vlastnictví, správcovství a do toho, co o nich říká Bible. Ve dvou lekcích této části najdete vysvětlení daných oblastí a jejich příklady z Bible. To vám pomůže porozumět tomu, co znamená být správcem.
Druhá část pojednává o tom, jakou má správcovství souvislost s tím, co máme - naším životem, tělem, časem a našimi schopnostmi. Zjistíte, co k těmto tématům říká Bible. A protože každý z daných aspektů vašeho životaje určitým vlastnictvím, svěřeným vám Bohem, je třeba, abyste věděli, jak s ním nakládat a užívat je pro jeho slávu. Čtyři lekce této části vám poskytnou mnoho praktických rad a návrhů, jak to činit. Ve třetí části budeme hovořit o tom, jakou máte zodpovědnost jako křesťanští správci ve vztahu k dalším aspektům svého života - k penězům a majetku, domácnosti, sboru (církvi) a společnosti.
Čtyři lekce třetí části vám ukáží způsob, jak plnit své povinnosti v každé z těchto oblastí. Objasní, co Bible říká o každé z nich, a pomohou vám porozumět principům, jimiž byste se měli řídit. Kéž vám tyto lekce pomohou správně zacházet se vším, co vám Bůh svěřil, abyste jednoho dne mohli slyšet z jeho úst: "Správně, služebníku dobrý a věrný, ... vejdi a raduj se u svého pána." (Mt 25,23)

1996, ICI University, měkká vazba, 252 stran.

Začti se - obchod s knihami © 2020