Kategorie
 
Duch svatý a jeho působení (rýha na obálce)

Duch svatý a jeho působení (rýha na obálce)

Daniel Heczko
Cena: 190 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Daniel Heczko
ISBN: 978-80-7255-307-5
Vydavatel: Návrat domů
Model: KMA-Za
 

Stav - na obálce rýha po otvírání knihy

"Děkuji za Ducha svatého! Jsem na něm bytostně závislý, věřím v něho, jsem ,pro‘ něho, potřebuji jeho pomoc, spoléhám na něj a očekávám na jeho vedení a působení v životě." Těmito slovy začíná Daniel Heczko svou knihu. Svůj postoj k tématu knihy vyjádřil autor takto: "Nesnažím se o nemožné – o shrnutí práce Ducha, který zkoumá Boží hlubiny, do několika kapitol! Vím, že Duch má svrchované právo zůstat před námi tajemstvím." Oslava a vyvýšení Ježíše Krista je základním posláním a klíčovým zadáním Ducha.
To je smysl toho, proč byl Duch poslán. Duch přináší ujištění. Duch svatý není pochybovač a skeptik. Plnost Ducha neznamená automaticky "úspěch" podle našich představ. Každý křesťan má Ducha svatého, ale ne všechno, co má, je z Ducha svatého!

Mnoho lidí trpí nemocemi, jež nejsou důsledkem jejich hříchů. Je tomu tak proto, že žijeme ve světě, který poznamenal hřích. Bible nikde neučí, že nadpřirozené uzdravení je dnes nemožné nebo že zaniklo koncem doby apoštolů. Uhašování Ducha svatého je tím horší, čím vlivnější osobnosti se ho dopouštějí. Duch, který dává život našemu duchu, také dá život našemu smrtelnému tělu.

Rok vydání: 2014  (1. vydání)
Formát: 138 x  205,
vazba měkká, 152 stran

Začti se - obchod s knihami © 2022