Kategorie
 
Duchovní dary (ant.)

Duchovní dary (ant.)

Reinhold Ulonska
Cena: 59 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Reinhold Ulonska
Vydavatel: Křesťanský život
Model: KMA-EV
 

Drobně opotřebená, pár míst slabě tužkou podtrženo

Reinhold Ulonska byl předsedou Svazu svobodných letničních sborů v Německu. Po mnoho let pracoval jako vedoucí sboru a dnes je známým evangelistou a biblickým učitelem. Působení duchovních darů tedy zná ze sborové praxe i z vlastní služby evangelisty. Zabývá se však tímto tématem důkladně na základě Bible. Díky explozi charismatického hnutí v posledních deseti letích se do středu zájmu mnoha křesťanů dostala i charismata neboli dary Ducha svatého.

V mnoha denominacích dnes existují sbory nebo i domácí kroužky, v nichž se Duch svytý může projevovat prostřednictvím svých darů. O to důležitější je, abychom o těchto darech Ducha měli dobré, biblicky fundované učení - jinak lehce může docházet k extrémům, jako je např. naprosté odmítání na jedné straně nebo nekritické používání na straně druhé. Bůh chce, aby Boží lid byl duchovními dary danými církvi obohacen, a proto je zde důkladné vyučování velmi důležité.

Kniha vynikajícím způsobem spojuje biblické učení s praxí a všem čtenářům pomůže získat vhled do této tak závažné oblasti křesťanského a sborového života

Vydáno: 1991, Křesťanský život, A6, 168 str.

Začti se - obchod s knihami © 2022