Kategorie
 
DVD Šťastná hvězda

DVD Šťastná hvězda

Timothy Reckart
Cena: 220 Kč
Není skladem
Množství:  
Autor: Timothy Reckart
Vydavatel: ...
Model: KGK-0196
 

Malý, ale odvážný oslík jménem Bo vždycky snil o tom, že život u venkovského mlýna vymění za větší dobrodružství. Jednoho dne se odhodlá k útěku a spojí své síly s roztomilou ovečkou Ruth a Davem, legračním holubem se vznešenými touhami. Společně s trojicí velbloudích vtipálků a několika výstředními obyvateli stáje se Bo a jeho noví přátelé vydávají vstříc Vánoční hvězdě na výpravě jejich snů. Čeká je spousta legrace a navíc se stanou součástí největšího příběhu všech dob - narození Spasitele Ježíše Krista.

Osel jménem Bo se snaží utéct ze stodoly, kde melou obilí. Uteče, ale na cestě se zraní. Utekl k Marii a Josefovi. Holub Dave je nejlepší kamarád Boa a má dobrý smysl pro humor. Ovečka Rút se snaží všechny navigovat, ale nikdo ji nechce. Je smutná. Všechno je o Ježíšovo narození. Boa se snaží  zachránit Marii a Josefa před králem Harodem, ale Josef mu nerozumí. Povede se mu to nebo ne? Sofia, 10 let  

USA / 2017 / 83 minut / animovaný (původní název: The Star) Režie: Timothy Reckart Hrají: Keegan-Michael Key, Kristin Chenoweth, Zachary Levi, Christopher Plummer, Gina Rodriguez, Kris Kristofferson, Ving Rhames, Steven Yeun, Anthony Anderson, Tyler Perry, Oprah Winfrey, Gabriel Iglesias, Tracy Morgan, Aidy Bryant, Kelly Clarkson Zvuk (Dolby Digital 5.1): ČESKÝ, anglický, slovenský, maďarský, rumunský, polský Titulky: ČESKÉ, slovenské, anglické, arabské, bulharské, chorvatské, hebrejské, maďarské, polské, rumunské, srbské, slovinské Bonusový materiál: - interaktivní menu - přímá volba scén - ZAZPÍVEJTE SI S HUDBOU Z FILMU ŠŤASTNÁ HVĚZDA • Star-aoke: Zazpívejte si s Boem & kamarády • Zatancujte si: A Great Big World “Life Is Good” Videoklipy s textem:– Mariah Carey – Fifth Harmony – A Great Big World – Kelsea Ballerini – Kirk Franklin Také obsahuje: “Faith All Year Round” s DeVonem Franklinem a další!

Začti se - obchod s knihami © 2019