Kategorie
 
Reportáž o narození Krista

Reportáž o narození Krista

Bronislav Matulík
Cena: 175 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Bronislav Matulík
ISBN: 978-80-7255-416-4
Vydavatel: Návrat domů
Model: KND-0343
 

Koření, čaje, ponožky nebo třeba degustační vína. Adventní kalendář už může mít podobu v podstatě čehokoliv, čeho napočítáte dvacet čtyři kusů. Okénko po okénku odkrývat tajemství a vítat překvapení. Krok za krokem se jednotlivými dny prosince dostávat k Vánocům.

V redakci Rádia 7 (internetového a satelitního vysílání české redakce Trans World Radia) máme tyhle kalendáře taky rádi. A tak už před lety spatřila světlo světa myšlenka rozhlasového adventního kalendáře – dvaceti čtyř krátkých úvah na cestě k Vánocům. Kalorická bomba pro duši, na váze nepřibude ani gram. Jednotlivá okénka zaplňuje každý rok svým úvahami někdo jiný, na jiné téma.

Kazatel Bronislav Matulík se takto spolu s námi vydal na cestu do Betléma. Ves svých úvahách se odvolává na reportáž a reportážním stylem taky vládne. S nadhledem sobě vlastním nakoukne pod pokličku několika biblických domácností, míst a událostí a ještě vysekne mnohdy překvapivou pointu. Můžete přemýšlet o tom, čím byla Marie eroticky přitažlivá pro Josefa a jak se miminko Ježíš dostalo do jejího břicha. Navštívíte Maďarsko, Los Angeles, kurzy jógy a věznici na Pankráci. A taky spoustu dalších míst. Především se ovšem den za dnem můžete o kousek víc těšit na to, až Štědrým dnem zase po roce vejdete do Betléma.

Dobré čtení a poslouchání. Lucie Endlicherová, redaktorka Rádia 7 (TWR)  

Součástí publikace ja audio CD s nahrávkami všech 24 pořadů.
Rok vydání: 2018 (1. vyd), Návrat domů  F
​ormát: 195x195 mm, vazba měkká, 64 stran

Začti se - obchod s knihami © 2019