Kategorie
 
Kristův druhý příchod

Kristův druhý příchod

Pavel Neústupný
Cena: 249 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Pavel Neústupný
ISBN: 978-80-87239-54-4
Vydavatel: Juda
Model: KGK-0280
 

Eschatologie je učení o poslední době. Máme z ní strach? Z poslední doby mít strach nemusíme, vždyť Ježíš Kristus přijde znovu, a to je dobré! Když Ježíš přišel na tento svět poprvé a Bůh se stal člověkem, tak to přece bylo také dobré! Ježíš zemřel na kříži za naše hříchy a vstal z mrtvých pro naše ospravedlnění, protože „mzdou hříchu je smrt, ale darem Boží milosti je život věčný v Kristu Ježíši, našem Pánu“. Jestliže je Ježíš Tvým Pánem, můžeš se těšit a připravovat na slavnou budoucnost.

„Eschatologie je téma, které se v poslední době dostává do popředí zájmu. Výklad knihy Zjevení s ní souvisejících textů není jednoduchý a pohledy se různí. Autor zúročuje své dlouholeté studium a přináší zajímavé pohledy a souvislosti. Jeho podněty jsou pro studium událostí poslední doby užitečné a rozšíří čtenáři obzor bez ohledu na to, zda bude souhlasit s každým detailem výkladu.“ – Ing. Lubomír Ondráček, pastor Křesťanského společenství Praha, předseda Křesťanské misijní společnosti

Pavel Neústupný je Čech narozený v roce 1943 v Praze. V roce 1968 uprchl do Německa. Po mnohých osobních problémech uvěřil jako 35letý v Ježíše Krista a to mu zachránilo a změnilo život. Stal se mj. vedoucím biblické školy sboru v Berlíně, vyučoval Boží slovo v Německu v České republice a vypomáhal vydávat a dopravovat do Čech literaturu. Později se zaměřil na misii v Estonsku a na službu smíření mezi Čechy a sudetskými Němci. Pavel žije se svou německou manželkou Irenou v Berlíně. Mají šest dětí, 13 vnoučat a dvě pravnoučata (stav k roku 2020).

Juda, A5, 208 stran, měkká vazba

Začti se - obchod s knihami © 2021