Kategorie
 
Kultura cti

Kultura cti

Danny Silk
Cena: 215 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Danny Silk
ISBN: 978-80-87239-25-4
Vydavatel: Juda
Model: KGK-0277
 

Jak vytvářet prostředí pro nadpřirozeno / Prostředí, jež napomáhá životu, naději, cti a osudovému určení!

V této úžasné knize, plné zjevení, popisuje Danny Silk významný posun v životě a ve správě církve a ve vztazích v jejím rámci. Tento posun vedl k rozvoji kultury probuzení v Bethel Church v Reddingu v Kalifornii.

Mnohé výmluvné a skutečné příběhy ukazují, že církev je místem, kde vládne svoboda a úcta, kde lidé přijímají zmocnění a kde je zdravá kázeň (nikoli trestání). Kultura cti je výzvou struktuře vedení církve v její dnešní podobě a předkládá čerstvý pohled na patero služebností.

Ježíš vyjádřil tento důležitý princip u Matouše 20,25-26: „Ježíš si je zavolal a řekl: ‚Víte, že vládci národů panují nad nimi a velcí nad nimi vykonávají svou svrchovanou moc. Mezi vámi tomu tak nebude; ale kdo by se chtěl mezi vámi stát velkým, bude vaším služebníkem.‘“

Pokud se lidé, kteří mají moc, naučí zmocňovat ty, kdo je obklopují, pak se jistě naplní prosba: „Přijď království tvé, buď vůle tvá jako v nebi, tak i na zemi.“

Dnes můžete uvádět v život pravdy zjevené v tomto praktickém, nicméně nadpřirozeně nabitém souboru zásad, jak budovat vztahy v rodině, na pracovišti, ve společnosti, ve službě i v církvi – tedy všude, kde přicházíte do styku s druhými lidmi.

Juda 2013, měkká vazba, 170 str.

Začti se - obchod s knihami © 2021