Kategorie
 
Když nebe pronikne na zem

Když nebe pronikne na zem

Bill Johnson
Cena: 249 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Bill Johnson
ISBN: 978-80-872391-13-1
Vydavatel: Juda
Model: KGK
 

Průvodce životem v zázracích
Každý se může pohybovat v nadpřirozenu – dokonce i Vy! Pokud jste kdy toužili prožívat a praktikovat nadpřirozenou Boží moc, zde je vaše příležitost!   Obyčejní lidé mohou prožívat božské věci. Kristus přišel, aby nám ukázal cestu. Pokud znovu objevíme svou identitu v Kristu, můžeme vstupovat do Božích zaslíbení, která se týkají zázraků. Bill Johnson o nadpřirozenu nejen učí, ale předává nám ho – tím, že mění náš způsob myšlení. Pokud zázraky nejsou součástí vašeho života, nevyužíváte ani zdaleka to, co vám jakožto Božím dětem po právu náleží! Kniha Když nebe pronikne na zem nejprve pečlivě klade biblický základ pro praktikování nadpřirozené Boží moci a přináší vše potřebné k tomu, abychom zázraky zakoušeli každý den.    

Recenze:
Tato kniha buduje víru. Pro každého křesťana je výzvou, aby vstoupil do nadpřirozených znamení a zázraků a učinil je přirozenou součástí každodenního života.  (John Arnott, hlavní pastor sboru Toronto Airport Christian Fellowship Bill)  
Johnson zde jasně vyučuje z Božího slova a z osobní zkušenosti to, k čemu nás Ježíš vyzývá. Každý, kdo má Jeho víru může činit to, co On, a dokonce ještě více. Klíčem je, že máme Jeho víru. Vůdcové mají vyzbrojovat členy církve pro službu Království a k tomu tato kniha bohatě přispívá. (Pete Game, jeden z vedoucích apoštolského společenství ICLC)   
Varování! Obsah této knihy zaútočí na pochybnosti, nevěru a nemoc, které zakoušíte, a způsobí, že začnete od Boha očekávat nesrovnatelně více než dříve! Mnohé knihy mě inspirovaly, ale kniha Když nebe pronikne na zem pro mě byla výzvou. Ručím vám za to, že ve vašem srdci probudí skutečnou víru a vy budete proměněni. (James W. Goll, spoluzakladatel organizace Encounters Network)    
Tato kniha je povinnou četbou pro všechny, kdo se ve svém každodenním životě touží pohybovat v nadpřirozené oblasti Ducha svatého. Pán se mě skrze tuto knihu dotkl, má víra explodovala! (Heidi G. Baker, ředitelka Iris Ministries)

Rok vydání: 2009 (1. vydání) Juda
​Formát: 210x148 mm, vazba měkká, 170 stran

Začti se - obchod s knihami © 2024