Kategorie
 
Jak si udržet zázrak

Jak si udržet zázrak

Joan Hunterová
Cena: 269 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Joan Hunterová
ISBN: 978-80-87239-36-0
Vydavatel: Juda
Model: KGK-0192
 

Přijmi Boží požehnání a nenech se o ně připravit!

Udrž si své požehnání! S každým darem, který od Boha přijmete, se pojí i zodpovědnost jej udržet – jinak riskujete, že o své požehnání přijdete. Tento princip se vztahuje nejen na oblast fyzického uzdravení, ale i na celou řadu dalších životních oblastí. K přijímaným darům může patřit například i respekt, úcta, přízeň, příležitost, láska, odpuštění, uznání či zdravé učení. Způsob, jakým nakládáme s dary, jež od Boha přijímáme, může ovlivnit celou naši budoucí životní cestu.
Autorka knihy, biblická učitelka Joan Hunterová, vás provede cestou zjevení, během níž: poznáte, jaký je rozdíl mezi tím urvat si něco a přijmout dar od Boha upevníte svou víru v zázračné Boží zaopatření porozumíte tomu, jak zaujmout správnou pozici pro přijetí Božích darů uvědomíte si, jaké překážky mohou přijetí požehnání bránit objevíte tajemství toho, jak se nenechat připravit o již přijatá požehnání

Jestliže se naučíte pevně držet přijaté zázraky, ovlivní to každou oblast vašeho života. Změníte způsob svého myšlení, uvidíte věci obnoveným zrakem a budete žít v souladu s tepem Božího srdce.

Juda, A5, 232 stran, brož.,

Začti se - obchod s knihami © 2023