Kategorie
 
Krevní smlouva + Duchovní vůdce

Krevní smlouva + Duchovní vůdce

Sten Nilsson, Ulf Ekman
Cena: 367 Kč 199 Kč
Není skladem
Množství:  
Autor: Sten Nilsson, Ulf Ekman
ISBN: 978-80-85891-96-6, 978-80-85891-99-7
Vydavatel: Slovo života
Model: KSZ-0048
 

Finančně výhodný balíček dvou knih.

Krevní smlouva (169,-)
Krevní smlouva se vine Písmem jako nepřerušená nit. Je poselstvím o Boží lásce a věrnosti k lidstvu v Jeho věčné smlouvě, sepsané Jeho vlastní krví. Bible popisuje Boží snahu zasáhnout ztracené a mrtvé, stejně jako vzkříšení Jeho jediného Syna Ježíše Krista.
 Sten Nilsson nepopisuje jen tvoji smlouvu s Bohem, ale také ukazuje, jak je Bůh, který se zavázal dodržovat svá zaslíbení, věrný svému slovu.
 Tato kniha je charakteristická autorovou bohatou známostí Slova a jeho bohatými zkušenostmi. 
Sten Nilsson je vyhlášeným biblickým učitelem s více než šedesátiletými zkušenostmi jako pastor a misionář.

Duchovní vůdce (198,-) 
V naší moderní společnosti je vůdcovství nedoceněné. Nicméně stále existuje zoufalá potřeba správného vedení jak v církvi, tak v dnešní společnosti. V knize Duchovní vůdce Ulf Ekman popisuje vedení jasným způsobem a pronikavým stylem. Vedení neznamená získat pódium pro své ego, ale přijmout odpovědnost za změnu životů. Vedení se netýká nás samotných, ale je zaměřeno na druhé lidi. Duchovní vedení neznamená pouze vyzdvihnout velké pravdy a nabádat ostatní, aby podle nich žili, ale duchovní vůdce je také povolán k tomu, aby skrze hlubokou znalost Ježíše byl příkladem Jeho života tím, že nesobecky slouží všem těm, které mu Pán pošle do cesty. Duch Svatý chce takového vůdce vytvořit a zformovat z tebe!Začti se - obchod s knihami © 2022