Kategorie
 
Poslední šíp

Poslední šíp

Erwin Raphael McManus
Cena: 239 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Erwin Raphael McManus
ISBN: 978-80-7255-428-7
Vydavatel: Návrat domů
Model: KND-0353
  
 

Nešetřete si nic pro dašlí život

Představte si, že jste v životě vykonali vše, co jste vykonat měli. Že jste žili odvážně a směle, přijímali jste všechny krásné i těžké chvíle, žili jste naplno. Teď jste na konci a můžete s vděčností Bohu a v pokoji vydechnout naposled. Chtěli byste prožít takový život? Přesně k tomu vás zve kniha Poslední šíp.
Když král Izraele navštívil již starého a umírajícího proroka Elíšu, dostal od něj zvláštní instrukce: měl vzít do ruky šípy a udeřit s nimi do země. Udeřil třikrát a přestal. Jeho chabá snaha mu nakonec přinesla jen částečné vítězství v bitvě. Erwin McManus se s pomocí této biblické ilustrace zamýšlí nad tím, jak žijeme svůj vlastní život a jak bychom jej možná chtěli žít.

Erwin Raphael McManus (1958) je spisovatel, filmový producent, designér a motivační řečník. Mimo jiné slouží jako hlavní pastor církve MOSAIC v Los Angeles, která je považována za jednu z nejvíce inovativních křesťanských komunit v USA s velkým společenským vlivem. Mezi témata, kterým se věnuje, patří spiritualita, motivace, inspirace nebo leadership.

Rok vydání: 2020 (1. vydání) Návrat domů
​Formát: 138 x 205 mm, vazba měkká , 144 stran

Začti se - obchod s knihami © 2024