Kategorie
 
Překvapivá naděje

Překvapivá naděje

N. T. Wright
Cena: 359 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: N. T. Wright
ISBN: 978-80-87282-34-2
Vydavatel: Návrat domů
Model: KGK-0185
 

Nejznámější kniha předního anglikánského teologa se zabývá biblickou otázkou, co se stane, až zemřeme, a co to znamená pro náš život už tady a teď. Oproti rozšířené představě mnoha věřících i nevěřících, že po smrti „jdeme do nebe“, staví biblické učení o vzkříšení, příchodu Božího království a obnoveném stvoření. Tato původní křesťanská perspektiva věčnosti má zásadní vliv na to, jak žijeme už nyní v tomto světě.

N. T. WRIGHT (*1948) je jedním z předních křesťanských autorů současnosti. Do roku 2010 zastával úřad biskupa v anglikánské církvi, poté byl jmenován profesorem Nového zákona na univerzitě ve skotském St. Andrews, kde působí dosud. Ve svých knihách předkládá vlastní svěží teologické uvažování perspektivy, založené na hluboké znalosti biblických textů, a přibližuje tak běžným čtenářům podstatu biblické zvěsti a křesťanské víry.

Nejlepší dílo o věčné naději, síle vzkříšení, obnově světa a věčném spojení mezi nebem a zemí.  Každý český kazatel by se měl popasovat s touto skvěle zpracovanou knihou! Lukáš Targosz, pastor AC Element, Hradec Králové

Biblion 2018, A5, 120 × 180 mm, 352 stran

Začti se - obchod s knihami © 2024