Kategorie
 
Únik z vězení nemoci, zvyku a zákonictví

Únik z vězení nemoci, zvyku a zákonictví

Wolfhard Margies
Cena: 319 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Wolfhard Margies
ISBN: 80-239-7125-5
Vydavatel: KC Příbram
Model: KCP-0008-měkká
 

Kdo zná autorovy knihy „Uzdravení jeho slovem“ a „Osvobození“, získá zde další, ještě hlubší vhled do problematiky pastýřské péče. Tato kniha je velkou výzvou. Nezapadá do řady publikací o pastýřské péči, které jen oblékají staré známé věci do nového hávu. Autor tu nepředkládá pouhý souhrn svých pastýřských zkušeností, které za desetiletí nasbíral. Na základě Božího slova zde rozvíjí hluboké a zčásti také převratné pohledy na to, jak může nemocný dosáhnout duševního uzdravení a jak zdravý člověk dospěje k duchovní zralosti.

Nesmí ale zůstat pouze u vědomostí. Přes teologickou fundovanost může tato kniha sloužit jako návod, jak lze prožít uzdravení, posvěcení a život bez vypětí. Současně také ukazuje novou cestu k posvěcení, která se podstatně odlišuje od tradičního chápání. Někteří budou možná šokováni, jiní naopak náramně potěšeni tím, že následovat Ježíše může být tak snadné.

Dr. Wolfhard Margies se narodil roku 1938. Se svojí manželkou Christou má 5 dětí ve věku mezi 19 a 28 roky. Po všeobecném lékařském vzdělání, následném získání odbornosti ve vnitřní medicíně a specializaci na psychoterapii se usadil jako internista v Berlíně. Na to navázala činnost v oblasti pastýřské péče v rámci svazku evangelických svobodných sborů. Od roku 1981 je vedoucím a pastorem Gemeinde auf dem Weg (Sbor na cestě). Dr. Margies je autorem mnoha knih, které se zabývají převážně teologickými tématy a věnují se psychoterapeuticko-pastýřským otázkám

Rok vydání: 2006  (1. vydání)  Vydavatel: Křesťanské centrum Příbram
​Formát: 150 x 216 mm, pevná vazba, 336 stran

Začti se - obchod s knihami © 2024