Kategorie
 
Vezměte, jezte + Základy naší víry

Vezměte, jezte + Základy naší víry

Ulf Ekman
Cena: 385 Kč 219 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Ulf Ekman
ISBN: 978-80-85891-93-5, 978-80-85891-95-9
Vydavatel: Slovo života
Model: KSZ-0044
 

Akce 2 knihy U. Ekmana 5.
Finančně výhodný balíček dvou knih Ulfa Ekmana ještě z dob jeho působení v Livets Ord.

Základy naší víry (250,-)
Ulf Ekman v této knize cituje vyznání víry, podává zde objektivní a biblický popis každé ze základních doktrín křesťanské víry. Tyto doktríny tvoří základní kameny, pilíře a celou stavbu chrámu, kterým je tělo Kristovo.
Boží pravda bude stát na věky a nezáleží na tom, co se proti ní postaví. Základy naší víry jsou přínosem pro každého pastora, vedoucího a věřícího, který touží po pevných biblických základech pro svoji víru.

Vezměte, jezte (135,-)
Vypadá to, že dnes mnoho křesťanů nerozumí tomu, co Večeře Páně je. Její požehnání upadlo do zapomenutí, což vedlo k ochuzení křesťanského života. Mocný prostředek milosti, daný Pánem, se víceméně vytratil. V této knize nás Ulf Ekman vede zpět do doby první církve. Zaměřuje se na to, jak byla ze začátku slavena, a Večeři Páně ukazuje jako prostředek k mocnějšímu duchovnímu životu a k intimnějšímu vztahu s Ježíšem. Vezměte, jezte je pomocí pro ty, kteří mají ohledně Večeře Páně otázky, pro ty, kteří chtějí více pochopit a naučit se používat to, co Bůh dal, tak, aby se jeho milost mohla více rozmáhat v jejich životech. ​ Ve Večeři Páně máme duchovní pramen, který je přístupný všem.

Začti se - obchod s knihami © 2022