Kategorie
 
Volání lidského srdce (sleva)

Volání lidského srdce (sleva)

Ravi Zacharias
Cena: 220 Kč 199 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Ravi Zacharias
ISBN: 80-7255-101-9
Vydavatel: Návrat domů
Model: KND-0134
 

Sleva na poškození - titulka má na sobě rýhu po přehnutí. Jinak nová, nepoškozená

Tato kniha se nesnaží o pouhé nasazení léčivého balzámu na hořkost a bolest neslyšného pláče. Daleko spíše se pokusí postavit tváří v tvář skutečnosti, že my všichni, tam kde jsme sami, setkáváme se svými utajovanými nářky. 
​Existuje jedno místo, kam míří a kde se kupí veškeré lidské utrpení a kde se setkávají všechny otázky člověka. Tím místem je Boží srdce. Bible nám stále znovu představuje svíravé, hlasité i zcela němé nářky všech nuzných a potřebných, úpěnlivě vyhlížejících toho, kdo by jim mohl přinést naději.   

Autor, vynikající apologeta křesťanské víry, který je čten a ceněn pro svůj mimořádný všeobecný rozhled, kultivovanost projevu i mimořádnou citlivost, ve své knize předkládá svůj pohled na volání lidského srdce po Bohu. Definuje základní otázku člověka, která se táže: Kdo jsi Bože? A odhaluje naši touhu po hlubokém prožitku víry, i po hledání porozumění ve chvílích viditelného i skrytého utrpení. Zároveň citlivým hlasem odpovídá osaměle naříkajícímu srdci každého z nás. V závěrečné kapitole pak připomíná některé velké příběhy Izraele a jeho proroků, aby na nich ilustroval jednu z největších životních pravd, kterou je setrvalá Boží láska k člověku.

Rok vydání: 2004  (1. vydání)
Formát: 138 × 205, vazba 
měkká, 208 stran

Začti se - obchod s knihami © 2020