Kategorie
 
31 dní modliteb za mého manžela

31 dní modliteb za mého manžela

Spol. autorů
Cena: 270 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Spol. autorů
ISBN: 978-80-89793-56-3
Vydavatel: H Ateliér
Model: KGK-0244
 

Ježíš se modlí za vašeho manžela a zve vás, abyste se k němu přidaly!

Patrně jste už někdy viděly obraz, na kterém Ježíš klečí a modlí se. Představte si, jak se k němu nakláníte, abyste slyšely, co říká - zjistíte, že se vyslovuje jméno vašeho manžela.  Když budete vyznávat biblická zaslíbení týkající se manželovy budoucnosti, přimlouvat se za jeho duchovní růst a svědectví a vyhlašovat jeho svobodu a dychtivou lásku k Pánu, prožijete, co k vašemu manželovi cítí v srdci Ježíš.  
Kniha 31 dní modliteb za mého manžela nabízí: Skutečné příběhy vdaných žen, které vám pomohou pochopit běžné zápasy a prožitky mužů.
Účinné a na Písmu založené modlitební strategie pro vás i vašeho manžela, které vám pomohou milovat víc Pána, žít podle Božího slova, milovat druhé lidi a žít v souladu s Božím povoláním.
Biblické úryvky, modlitby a zaslíbení, která můžeme nad sebou a svým manželem vyznávat.
Praktické zdroje pro osobní modlitební chvíle, studium ve dvojici i malých skupinách a pro službu.  
Bůh vám požehnal manželem za konkrétním účelem. Podporujte ho modlitbami a uvidíte, jaký užitek to přinese do vašeho vlastního života.  
Great Commnandment Network je mezinárodní organizace sdružující vedoucí představitele církevních, komerčních, vzdělávacích a pečovatelských institucí, kteří kladou důraz na působivou prostotu Ježíšových slov, abychom milovali Boha i druhé lidi usilovali o to, aby se stali jeho následovníky

Christian Project Support 2019, pevná vazba A5, 126 str.

Začti se - obchod s knihami © 2024