Kategorie
 
Základní kurz prorocké služby + USB disk

Základní kurz prorocké služby + USB disk

Kris Vallotton
Cena: 450 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: Kris Vallotton
ISBN: 978-80-907707-0-6
Vydavatel: ...
Model: KKF-kurz
 
Základní kurz prorocké služby + USB disk Základní kurz prorocké služby + USB disk Základní kurz prorocké služby + USB disk Základní kurz prorocké služby + USB disk

Základní kurz prorocké služby s videolekcemi na USB disku

Jste-li křesťané, žije ve vás Duch svatý a máte přístup ke všem jeho nadpřirozeným darům včetně daru proroctví. Ten není vyhrazen jen pro elitní skupinu věřících. V posledních dnech je Duch svatý vylit na každého a to se projevuje i obnovou prorocké služby v církvi. Kniha doplněná o USB disk s videolekcemi autora je skutečně praktickým průvodcem pro vstup do prorocké služby. Připravte se na to slyšet novým způsobem Boží hlas, promlouvat jeho slovo s mocí a přinášet nebeskou naději a život. Kniha spolu s videolekcemi je ideální pro osobní studium, skupinku či biblické hodiny.

Autor knihy Kris Vallotton je zkušeným a světově uznávaným prorockým vedoucím církve Bethel v Kalifornii a ředitelem Biblické školy nadpřirozené služby v Reddingu.

"Začtěte se do této knihy! Naložte se do ní a naučte se z ní vše, co můžete. Pak vyjděte ze čtyřech stěn svého sboru, otevřete ústa a nechte Ducha svatého, aby je naplnil. Udělejte to kvůli Ježíši!"
Dr. James W. Goll, uznávaný prorok a autor

"Tímto školením jsme prošli v rámci biblických hodin v naší církvi a výsledkem bylo zřetelné oživení zájmu o proroctví a vstup několika nových lidí do této služby. Jsem moc rád, že součástí knihy je i video, protože kromě teologie zprostředkovává také atmosféru a kulturu církve Bethel, odkud materiál pochází. Myslím, že v češtině není k dispozici srovnatelný materiál o prorocké službě."
​Mgr. Jan Folbrecht, pastor HOPE ČB

Rok vydání: 2019, brožovaná, barevná, výška: 28 cm, šířka: 21,6 cm, 127 stran USB disk 4Gb, 8 videolekcí, formát MP4, české titulky

Začti se - obchod s knihami © 2020