Kategorie
 
Zaskočen Radostí

Zaskočen Radostí

C. S. Lewis
Cena: 249 Kč
Skladem - posíláme ihned
Množství:  
Autor: C. S. Lewis
ISBN: 978-80-7255-434-8
Vydavatel: Návrat domů
Model: KND-0364
 

Autobiografická kniha C. S. Lewise Zaskočen Radostí patří k nejlepším dílům tohoto světoznámého autora. Lewis píše o své životní cestě s pokorou, s humorem a s nenapodobitelným uměním vypravěče. Je to napínavý příběh jednoho z nejvzdělanějších lidí dvacátého století, příběh, který si hned v první kapitole získá čtenáře svým neodolatelným kouzlem. Inspirující a lidsky přesvědčivý životopis autora fantastického světa Narnie a blízkého přítele J. R. R. Tolkiena popisuje Lewisův život od raného dětství až po jeho příklon ke křesťanství ve třiatřiceti letech.
​"Lewisova kniha Zaskočen Radostí je jedna z nejlepších a nejvlivnějších autobiografií dvacátého století." - prof. Pavel Hošek, Ph.D.

C. S. Lewis (1898-1963) byl profesorem středověké a renesanční literatury na univerzitě v Cambridge. Je autorem několika desítek titulů, jako jsou například Letopisy Narnie, Problém bolesti, Rady zkušeného ďábla, K jádru křesťanství, Bůh na lavici obžalovaných, Svědectví o zármutku, Zázraky a další. Patří mezi nejvýznamnější křesťanské autory dvacátého století.

Rok vydání: 2021 Návrat domů ​
Formát: 110 x 180 mm, vazba pevná, 224 stran

Začti se - obchod s knihami © 2021